منظور از تراكم محافظ شاخ گوزنی چیست ؟ 09127800603

(اخبار)

گارد شاخ گوزنی در طرح و مدل های متنوع طراحی و تولید شده و در انواع و اقسام تراكم ارتفاع و رنگ های متنوع تهیه و تولید میگردند از جمله حفاظ هایی كه شباهت زیادی به حفاظ نرده ای شاخگوزنی دارند حفاظ ب.ته ای حفاظ آبشاری حفاظ نرده ای لیلیومی و ....

 
 
ابتدا باید بگوییم که منظور ما از تراکم چیست؟
 
 
تراکم محافظ شاخ گوزنی تعداد شاخه های اصلی در هر دو متر حفاظ میباشد بدین معنی که تعداد شاخه های اصلی در هر پنل دو متری را تراکم محافظ گویند هرچه تراکم کار ها بیشتر باشند با توجه به افزایش وزن کلی کار قیمت نرده شاخ گوزنی افزایش می یابد .
 
تراکم گارد محافظ شاخ گوزنی

رنگ کوره ای محافظ شاخ گوزنی 

 
 
رنگ کوره ای این نرده ها به صورت دستی و با قلم‌مو و … رنگ‌ آمیزی نمیشود بلکه برای رنگ‌ آمیزی آن‌ها از روش کوره‌ای به صورت الکترواستاتیک استفاده شده میگردد این روش از رنگ‌ آمیزی باعث شده د که رنگ یک‌دست و به صورت کاملا کوره‌ای و پخته به نرده جذب گردد به صورتی که دیگر در اثر رطوبت، اشعه های خورشیدی و باران کاملا مقاوم و دچار پوسیدگی و یا زنگ زدگی نشود.
 
تراکم محافظ شاخ گوزنی روی دیواری
 

ارزانترین حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ های شاخ گوزنی دارای مشخاصتی قیبل ارتفاع تراکم و نوع رنگ هستند و رابطه ی مستقیمی در تعیین قیمت محافظ دارند هر چقدر تراکم و ارتفاع این نرده شاخ گوزنی بیشتر باشد قیمت آن گران تر خواهد شد ولی در عوض یک حفاظ با امنیت بالا خریداری شده است ولی اگر تراکم کم تر باشد و ارتفاع کوتاه تر باشد شما هزینه کم تری برای این نرده شاخ گوزنی خواهید نمود .
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا