كاربرد نرده شاخ گوزنی فلزی روی دیوار 09127800603

(اخبار)

حفاظ های بسیاری برای حفاظت از منزل خانه ویلا باغ و ساختمان موجود میباشند كه در واقع میتوانند مزایا و معایب مربوط به خود را دارا باشند اما گارد های بالای دیوار از جمله حفاظ شاخ گوزنی روی دیواراست كه در تامین امنیت بسیار موثر است .

 
حفاظ شاخ گوزنی بهترین حفاظ دیوار حیاط و ساختمان است. نرده شاخ گوزنی فلزی روی دیوار  که با نام های حفاظ سر گوزنی، حفاظ کله گوزنی، نرده سر گوزنی دور دیوار حیاط و حتی حفاظ سر گاوی شناخته میگردند . حفاظ شاخ گوزنی بهترین نوع نرده حفاظ روی دیوار بوده که تراکم حفاظ شاخ گوزنی میلگرد های گیوتین خورده نوک تیز در هم تنیده و مدل زیبایی داشته که با ترکیب با دیوار سنگی بسیار شکیل و زیبا میشوند.
 
نرده فلزی شاخ گوزنی روی دیوار

رنگ آمیزی محافظ شاخ گوزنی 

 
رنگ کردن به روش الکترواستاتیک برترین نوع و روش رنگ برای حفاظ به شمار رفته و به دلیل آنکه  که رنگ به طور کامل به تمامی نقاط محافظ به طور یکنواخت پخش خواهد گردید و سطح صاف و صیقلی به خود خواهد گرفت.
 
خرید انواع محافظ شاخ گوزنی

نرده شاخ گوزنی ساده:

 
نرده شاخ گوزنی مطمئن‌ترین و کم هزینه ترین و کاربردی ترین محافظ های دیواری امنیتی ساختمان هستند .نرده گارد های شاخ گوزنی ساده در منازل و ساختمان های شخصی و خصوصی بیشتر از سایر حفاظ ها مورد استقبال قرار می گیرند.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا