كاربرد نرده شاخ گوزنی فلزی روی دیوار 09127800603

(اخبار)

حفاظ های بسیاری برای حفاظت از منزل خانه ویلا باغ و ساختمان موجود میباشند كه در واقع میتوانند مزایا و معایب مربوط به خود را دارا باشند اما گارد های بالای دیوار از جمله حفاظ شاخ گوزنی روی دیواراست كه در تامین امنیت بسیار موثر است .

 
حفاظ شاخ گوزنی بهترین حفاظ دیوار حیاط و ساختمان است. نرده شاخ گوزنی فلزی روی دیوار  که با نام های حفاظ سر گوزنی، حفاظ کله گوزنی، نرده سر گوزنی دور دیوار حیاط و حتی حفاظ سر گاوی شناخته میگردند . حفاظ شاخ گوزنی بهترین نوع نرده حفاظ روی دیوار بوده که تراکم حفاظ شاخ گوزنی میلگرد های گیوتین خورده نوک تیز در هم تنیده و مدل زیبایی داشته که با ترکیب با دیوار سنگی بسیار شکیل و زیبا میشوند.
 
نرده فلزی شاخ گوزنی روی دیوار

رنگ آمیزی محافظ شاخ گوزنی 

 
رنگ کردن به روش الکترواستاتیک برترین نوع و روش رنگ برای حفاظ به شمار رفته و به دلیل آنکه  که رنگ به طور کامل به تمامی نقاط محافظ به طور یکنواخت پخش خواهد گردید و سطح صاف و صیقلی به خود خواهد گرفت.
 
خرید انواع محافظ شاخ گوزنی

نرده شاخ گوزنی ساده:

 
نرده شاخ گوزنی مطمئن‌ترین و کم هزینه ترین و کاربردی ترین محافظ های دیواری امنیتی ساختمان هستند .نرده گارد های شاخ گوزنی ساده در منازل و ساختمان های شخصی و خصوصی بیشتر از سایر حفاظ ها مورد استقبال قرار می گیرند.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
09127800603 تماس واتساپ