برآورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی دیوار 09127800603

(اخبار)

گارد شاخ گوزنی دیوار قیمت پایین تری نسبت به سایر طرح ها دارد به عبت قطعات كوچك و نوك تیز فراوان موجود در آن از امنیت بالایی داشته و در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی كه می خواهند هزینه كمتری كنند طرح مناسبی می باشد.

 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی دیوار یکی از پارامتر های گزینش حفاظ روی دیوار بوده  بصورت کلی بازه قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی در بازار تهران و کرج بسته به ارتفاع، تراکم حفاظ شاخ گوزنی ، کیفیت رنگ و … می باشد، قیمت مدل شاخ گوزنی به علت افزایش هزینه حمل و نقل قیمت تمام شده حفاظ بیشتر می شود.
 
هزینه خرید محافظ شاخ گوزنی

رنگ آمیزی محافظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزنی به علت شاخه‌ای بودن و مسطح نبودن کار و حجیم بودن یکی از دشوار ترین قطعات برای رنگ‌آمیزی هستند  و به علت قرار گرفتن در محیط باز و تماس با آب باران  رطوبت  آفتاب  سرما و گرما نیاز به رنگی مقاوم و یکپارچه نیاز می‌باشد. و برای کمتر شدن هزینه‌ها از روش‌های رنگ‌آمیزی با پیستوله و غرق کردن در رنگ‌روغنی استفاده می‌شود که این روش‌ها و روش‌های مشابه هم از لحاظ علمی و عملی روش‌های غیرقابل قبول می‌باشد .
 
قیمت محافظ شاخ گوزنی

تراکم محافظ شاخ گوزنی 

 
 تراکم شاخه های حفاظ آهنی دیوار : 
تعداد میله‌های عمودی در هر دو متر عرض محافظ را تراکم آن را مشخص می کند. هر چه تراکم بالاتر رود یعنی میله‌های عمودی به هم نزدیک‌تر گردند و تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میله‌ها با هم است. هر چه تراکم کمتر باشد، هزینه تولید حفاظ پایین‌تر است تراکم بیشتر امنیت بیشتر و گاهی هم زیبایی بیشتری به وجود می‌آورد.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا