حفاظ دیوار محوطه چیست؟ 09127800603

(اخبار)

بیش از 70 درصد سارقان از مكان هایی سرقت میكنند كه دسترسی راحت تری به آن داشته باشد . شاخ گوزنی لبه دیوار با شاخه های در هم تنیده بالایی كه دارد بالاترین امنیت را برقرار كرده هر چه ارتفاع و تراكم محافظ بالا تر باشد امنیت نیز بالاتر خواهد بود .

 
حفاظ نوک تیز پرتراکم
 
در ساختمان های جدید به جای افزایش طول و ارتفاع دیوار از گاردهایی مثل گارد حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار محوطه استفاده میگنند تا علاوه بر افزایش ارتفاع  دیوار زیبا تر و شکیل تر گردد. امکان نصب این نوع از گارد با استفاده از شاسی کشی بر روی درب فلزی وجود دارد.
 
محافظ شاخ گوزنی دیوار
 

منظور از تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

 
تراکم تعداد ردیف های اصلی در هر شاخه 2 متریمی باشد، شاخه های اصلی از شاخه های دیگرد  بلندتر میباشد و به صورت عرضی در ردیف وسط محافظ قرار گرفته است .  تراکم استاندارد حفاظ های شاخ گوزنی تولید شده توسط شرکت  12 ردیف اصلی در هر شاخه 2 متری می باشد.
 
شاخ گوزنی دیوار حیاط
 

تولید محافظ شاخ گوزنی فولادی 

 
حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد های  فولادی ساخته و ابعادی که در ساخت قطعات شاخ گوزنی استفاده می کنند  در سایز های استاندارد از سه سانت تا یک متر بیست سانت برش داده شده اند و برای اینکه محفاظ شاخ گوزنی ایمنی بیشتری داشته باشد و‌موانع بهتری ایجاد کند نوک انها را تیز کرده که مانند سوزن و تیغ میگردند و اجازه عبور به افراد و حیوانات را نمیدهند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا