بهترین انواع گارد های دیواری كدام است ؟ 09127800603

(اخبار)

انواع حفاظ دیواری برای برقراری ایمنی نصب میگردد و سپس استفاده ی آن در سراسر ایران و جهان گسترش پیدا كرد در بسیاری از مناطق كوهستانی مردم با این روش آشنا بودند قبل از اینكه این ایده از كشور روسیه برگرفته و وارد كشورمان شود .

 
حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین انواع گارد های دیواری بوده اگر به دنبال ایجاد امنیت هستند از گارد شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها استفاده کنید حفاظ شاخ گوزنی ازالگو خاص و منحصر به فردی الهام گرفته و به دلیل وجود شاخک های در هم تنیده ایمنی و امنیت را فراهم میکند وسرشاخه های حفاظ شاخ گوزنی بسیار تیزاست؛ به همین علت میباشد که عبور از این حفاظ محال است. 
 
گارد محافظ بالای دیوار

حفاظ های شاخ گوزنی و نقش آنها در ایجاد امنیت 

 
یکی از انواع رایج ترین حفاظ امنیتی گارد محافظتی شاخ گوزنی منازل می باشد .این حفاظ ها در مناطق  ویلایی نشین شمال و در ساختمان های ویلایی لوکس استفاده می گردد .این نوع گارد ها در کشورهای غربی ودر کشورهای اروپایی کاربرد بسیاری  داشته و در این کشور ها با نام فنس شناخته می گردد ارتفاع این محافظ ها حدود 80 الی 150 سانت می باشد.
 
انواع محافظ بالای دیواری

نصب حفاظ سر گوزنی به روش پیم در دیوار

 
برای نصب حفاظ روی  بسترهای متنوع  می توان از روش کوبیدن پیم در دیوار استفاده نمود برای کوبیدن پیم در دیوار، در بالای دیوار با استفاده از دریل، سوراخی به قطر 5 میلی متر ایجاد می گردد و یک پیم به قطر 10 میلی متر داخل دیوار کار گذاری می شود.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا