مزیت گارد های شاخ گوزنی با رنگ الكترواستاتیك 09127800603

(اخبار)

روش رنگ آمیزی محافظ با رنگ الكترواستاتیك به این شكل است كه در این روش رنگ پودری بر روی یك سطح از حفاظ پاشیده میگردد و با كمك الكتریسیته به تمام سطوح پاشیده میگردد تا به صورت یكنواخت جذب فلز شود تا مقاومت حفاظ در انواع شرایط جوی بسیار مقاوم شود .

 
کاربرد حفاظ شاخ گوزنی 
 
رنگ تمامی گارد های شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیک درجه یک می باشد. جوش استفاده شده در تمامی حفاظ های شاخ گوزنی جوش CO2 به صورت دوطرفه میباشند که سایز میلگرد مصرفی در همه مدل ها 10 استاندارد می باشد.  کمترین عرض گارد ها50 سانتی متر و بلندترین حالت 120 می باشد. 
 
حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیک

گارد محافظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزنی از نوع حفاظ دیوار بسیار مقاوم بوده که وجود آنهاباعث میشود ایمنی کاملی برای ساختمان ها فراهم شود . نصب اینگونه گارد ها آسان است  و ناگفته نماند هزینه ی نصب و اجرای آن نیز بسیار بالا نمیباشد .
 
رنگ الکترواستاتیک محافظ شاخ گوزنی
 

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

 
حفاظ شاخ گوزنی  به عنوان نرده های امنیتی استفاده شده اند که در ارتفاع های متنوع و استاندارد 90سانت ، ۸۰ سانت ، پنل های دو متری ساخته و تولید می شود. این نوع محافظ های معروف به شاخ گوزنی بنابر تراکمی که تولید می شوند قیمت های مختلفی دارند که از نظر ظاهری و وزنی پر و سنگین را دارا هستند سازندگان شاخ‌گوزنی آنها را در رنگهای متنوعی تولید شده اند  که با توجه به سلیقه خریداران تنوع بسیار بالایی دارند.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا