تعیین ارتفاع محافظ شاخ گوزنی به چه گونه است؟ 09127800603

(اخبار)

ایمنی محافظ شاخ گوزنی با وجود شاخه های در هم تنیده حفاظ نیز تهیین میشوند تراكم محافظ با شاخه های تیز حدود 100-200 بسته به انتخاب مشتری دارد این محافظ غیر قابل عبور بوده و مناسب برای محوطه خانه ها باغ ها ویلا ها شركت ها وكارخانه جات نیز میباشند .

 
حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
 
حفاغظ های شاخ گوزنی بهترین راهکار برای تامین امنیت ساختمان هستند حفاظ های شاخ گوزنی از انواع میگلرد عها در سایز هی متنوع تولید شده اند که شرکت ما انواع حفاظ هاتی تولید شده را با میلگرد ده تولید میکند که مقاومت بسیار بالایی دارند ارتفاع محافظ شاخ گوزنی در اندازه های متنوع تولید میشوند و اما صاف بودن بالای دیوار این امکان را برای سارقان و افراد ناشناس فراهم می دارد، تا به راحتی راه ورود به داخل ساختمان را پیدا نکنند.
 
ارتفاع محافظ شاخ گوزنی
 

تراکم حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ های شاخ گوزنی به دلیل دارا بودن شاخ های تیز عبور از این نوع حفاظ ها را سخت است اما باید در انتخاب حفاظ دقت کنید و حفاظی را انتخاب کنید که دارای عرض و ارتفاع و تراکم مناسبی است تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور کنند.  
 
خرید انواع محافظ شاخ گوزنی

خرید محافظ شاخ گوزنی 

 
 
در هنگام خرید باید به جنس نرده رنگ و نوع جوشکاری نرده دقت فرمایید که در قیمت نرده تاثیر گذار است حفاظ شاخ گوزنی معمولا با هر نوع نما و رنگ ساختمانی می‌توانند هم‌خوانی داشته باشند. قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به نرده‌های ساده بسیار منطقی و معقول و مقرون به‌صرفه می‌باشد 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا