كاربرد حفاظ آكاردئونی غیر قابل عبور درب 09127800603

(اخبار)

برقراری امنیت برای منازل و سایر اماكن یك دغدغه‌ای مهم و جدی است با افزایش سرقت‌ها و ناكارآمدی قفل‌های درب خانه‌ها، باید به دنبال موارد دیگری برای افزایش ایمنی و جلوگیری از ورود سارقان به منازل بود كه یكی از روش ها نصب حفاظ درب آكاردئونی است.

 
تفاوت درب ضد سرقت و حفاظ درب آکاردئونی
 
حفاظ آکاردئونی غیر قابل عبور درب به نوعی حفاظ ریلی فلزی گفته شده که برای محافظت از در درب ورودی ساختمان و مغازه ها و پاساژ ها نصب میگردد در ساخت حفاظ کرکره ای  تسمه های فلزی به وسیله پین های فلزی به هم وصل شده اند. اما متاسفانه ساختار درب های ضد سرقت از هر گونه ای که باشند چه فولادی چه ساده سارقین به راحتی از طریق مختلف می توانند قفل های درب را هک کنند و به حریم خصوصی شما وارد شوند.
 
محافظ غیر قابل عبور درب
 

انواع محافظ آپارتمانی درب 

 
 حفاظ آپارتمان آکاردئونی به عنوان یک محافظ از داخل و یا خارج ساختمان برای محافظت از درب های ساختمانی و یا آپارتمانی مورد استفاده است. 
 
انواع حفاظ کشویی عبارتند از حفاظ 3 گل ، حفاظ 4 گل ، حفاظ 5 گل یا تمام لوزی 
 
همچنین حفاظ فانتزی یا اروپایی : حفاظ ایتالیایی و حفاظ پیچی میباشد .
 
انواع محافظ درب

افزایش امنیت با  محافظ آکاردئونی 

 
حفاظ آکاردئونی برای حفاظت درب ورودی منازل به عنوان حفاظ کشویی ضد سرقت پشت درب و پنجره ، حفاظت ورودی پارکینگ ، حفاظ درب کارگاه ها، حفاظ ورودی گاراژها، حفاظت ورودی مراکز تجاری ، حفاظت پله های برقی ، می توان به درب های آکاردئونی یا حفاظ آکاردئونی اشاره نمود . 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا