كاربرد درب آكاردئونی فروشگاهی 09127800603

(اخبار)

حفاظ های آكاردئونی راهكار بسیار مهمی برای افزایش ایمنی و مقاومت در برابر سرقت است از حفاظ آكاردئونی علاوه بر نصب بر روی درب آپارتمان میتواند در ورودی پارساژ ها و فروشگاه ها نیز نصب گردد كه ایمنی این مكان ها را نیز همانند ساختمان ها بالا ببرد .

 
درب آکاردئونی برای مغازه ها و فروشگاه ها:
 
مغازه ها و فروشگاه ها از درب آکاردئونی فروشگاهی  نیز استفاده می کنند که باعث افزایش  قدرت امنیت آن مکان می گردد وبرای فروشگاه هایی که درب های شیشه ای بزرگی را دارا هستند از درب های آکاردئونی دولنگه استفاده می کنند درب آکاردئونی دولنگه از  درب هایی یاد می شود که از دو جهت باز می گردند که هم باعث افزایش سرعت باز شدن درب می شود هم باعث کاهش سرقت می شوند.
 
درب آکاردئونی فروشگاهی

درب آکاردئونی چیست ؟

 
 
درب اکاردئونی نوعی حفاظ آهنی بسیار مقاوم  است که به شکل ساز آکاردئون تولید و به بازار عرضه شده می شود  این حفاظ ها از چندین لایه فلز روی هم تولید شده است. حفاظ ها حالت ریلی و افقی داشته و به همین علت به راحتی باز و بسته می شوند. 
 
 
 

انواع نرده حفاظ آکاردئونی:

 
انواع طرح های درب آکاردئونی شامل:۱- دولوزی وسه خم ۲-سه لوزی و چهار خم ۳-چهار لوزی پنج خم ۴- پرچ مخفی هستندمنظور از تعداد لوزی ها، ردیف های افقی مشبک بکار رفته در درب آکاردئونی است.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا