خرید انواع حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار 09127800603

(اخبار)

گارد شاخ گوزنی برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته شده و اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب میشود حفاظ های شاخ گوزنی امنیت را برای انواع مكان های مورد نظر برقرار كرده و جلوی سرقت را تا حد بسیار زیادی میگیرد .

 
کابرد حفاظ شاخ گوزنی 
 
حفاظ شاخ گوزنی بر روی انواع دیوار نصب شده و مورد استفاد ه قرار گرفته شده و  مدل های بسیاری از حفاظ هستند که با برترین متریال ممکن تولید ونصب میگردند گارد های شاخ گوزنی و ای حفاظ های امنیتی حفاظ هایی میباشند که پس از اسکان قابل نصب و اجرا خواهند بود .
 
 حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار
 
 

مشخصات و ویژگی های محافظ بالای دیوار 

 
رنگ تمامی حفاظ های شاخ گوزنی رنگ الکترواستاتیک (کوره ای) پوشش بالا و درجه یک است نوع  جوش استفاده شده در تمامی حفاظ های شاخ گوزنی جوش CO2 به صورت دوطرفه می باشد. سایز میلگرد مصرفی در همه مدل ها 10 استاندارد می باشد.  
 
بهترین محافظ شاخ گوزنی

تراکم حفاظ شاخ گوزنی 

 
حفظ شاخ گوزنی دارای تراکم بسیار متفاوت و بالایی است که سبب شده  تا عبور از آن غیر ممکن شود نرده راه پله نیز از این نوع تراکم ها باید بهره مند گردند حفاظ دیوار شاخ گوزنی برای انواع ساختمان ها با کاربری های متنوع مورد استفاده قرار میگیرد . 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا