تراكم محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی یكی از طرح های نرده محافظتی بوده كه با طراحی مدرن و منحصر به فردی تولید و به همین دلیل از زیبایی خاصی برخوردار میباشد این طرح از گارد ها با بهره گیری از شاخ‌های گوزن طراحی شده و به همین جهت دارای ظاهری متفاوت خواهد بود.

 
حفاظ شاخ گوزنی متفاوت در برابر حفاظ نرده های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی  دارند که از متریال فلزی که در شکل مختلف خم کاری و تولید شده اند. سر این گارد ها شاخ گوزنی بسیار تیز بوده  که توسط افرادی کار ماهر در کنار هم به صورت زنجیری یا سریالی  جوش داده میشوند.حفاظ های شاخ گوزنی جنبه ی ایمنی را دارد به علت تراکم و تیز بودن نوک حفاظ و همچنین ساختار آن باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد.
 
 
ارتفاع و تراکم محافظ شاخ گوزنی

ویژگی های نرده حفاظ شاخ گوزنی

 
 یکی از مهم‌ترین علت که باعث میگردد افراد به سراغ استفاده از حفاظ شاخ گوزنی بروند  ویژگی های این ابزار میباشد  نوع آلیاژ های بکار رفته برای تولید نرده گوزنی؛ ضایعات آهن، فلز و… می‌باشد که اغلب برای بخش امنیتی مناسب نیستند. تقریبا آن دسته از افرادی که به بخش ایمنی محیط شخصی خود اهمیت می‌دهند به سراغ حفاظ شاخ گوزنی تولید شده از جنس میلگرد نمره ۹ و ۱۰ استاندارد بروید که مقاومت بالای دارند .
 
تراکم محافظ شاخ گوزنی
 

حفاظ شاخ گوزنی در چه ارتفاعاتی ساخته می‌شود؟

 
 
  1. انواع حفاظ های بالای دیوار (لیلیوم، بوته‌ای…) در ارتفاع بین ۵۰ تا ۱۲۰ سانتی متری تولید می‌شود.
  2. حداقل ارتفاع حفاظ باید ۷۵ سانتی متری باشد. در این صورت کارایی مناسب دارد.
  3. عبور سارقان از حفاظ غیر ممکن باشد و سیستم ایمنی محل مورد نظر بالاتر می‌رود.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا