مزایا و كاربرد حفاظ امنیتی دور دیوار محوطه 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی دور دیوار دارای مشخصات فنی ساخت مانند ارتفاع، تراكم (تعداد ردیف در هر شاخه) می‌باشد كه در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند.

 
حفاظ های امنیتی دور محوطه دیوار بشکل اصولی تولیدو طراحی میشوند . عواملی که  در فرایند ساخت حفاظ از قبیل جوشکاری ، رنگکاری  و  سایر مراحل با دقت بسیاربالایی عمل می کنند.  شرکت ما تمام تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای تولید و ساخت انواع حفاظ شاخ گوزنی و سایر مدل حفاظ ها را بصورت کامل در اختیار داشته و تمام مراحل تولید و ساخت حفاظ و درب های لوکس ۱۰۰%  انجام میشود. 
 
عکس محافظ دیوار محوطه
 
 

رنگ های پرطرفدار در حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

 
رنگ‌های معمول این نوع حفاظ نرده دیواری که در بازار موجود است به صورت زیر می‌باشد:سفید، مشکی، قهوه‌ای سوخته، کرم، مشکی مسی.در شرکت ما  که تامین کننده سیستم ایمنی ساختمان شما می‌باشد، می‌توان از رنگهای سفارشی به سلیقه مصرف کنندگان نیز استفاده نمود .
 
حفاظ شاخ گوزنی محوطه
 

 تاثیر نوع رنگ بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی :

 
به کارگیری از رنگ مایع و شناورکردن حفاظ در حوضچه رنگ به روش قدیمی هزینه به مراتب کمتری نسبت به رنگ کوره ای الکترو استاتیک دارد. افراد سودجو در تمامی مراحل تولید گارد اقدام به استفاده از روشهای ارزان‌تر در تولید میکنند بدون اینکه این موارد را به خریدار اطلاع دهند و با این روشها قیمت حفاظ شاخ گوزنی را پایین‌تر اعلام مینمایند تا توجه مشری جلب گردد اما اکیدا تویه میگردد از رنگ الکترواستاتیک استفاده گردد تا ماندگاری حفاظ بالاتر رود .
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا