برآورد قیمت محافظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به آیتم هایی از جمله ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی ، تراكم شاخه های حفاظ شاخ گوزنی ، ضخامت به كاربرده شده در میلگرد، رنگ های استفاده شده ،نوع جوشكاری و شكل حفاظ آن وابسته است نوع جوشكاری محافظ تاثیر به سزایی در قیمت محافظ دارد .

 
 
کیفیت رنگ و روش های  رنگ کاری در قیمت نرده شاخگوزنی بسیار موثر یباشد . گاردهایی که با قیمت های بسیار پایین عرضه میگردند با رنگ مایع با کیفیت بسیار ضعیف رنگ شده و اگر نرده ها با رنگ مایع رنگ شود در سه مرحله ضد زنگ , آستر و رنگ اصلی انجام شود و در هر مرحله زمانی برای خشک شدن رنگ لازم است .
 
قیمت گارد شاخ گوزنی
 
 

تولید حفاظ شاخ گوزنی 

 
 حفاظ ها برای ساختمان های بلند و ویلا ها و باغ ها و منازل با طراحی کلاسیک طرتحی شده اند . قیمت این نرده حدود 30%گران تر از نرده حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای بوده و علت آن به کارگیری از دست در حالت دادن و نوع چیدمان است . 
 
 قیمت محافظ دیواری
 

نکات مهم درباره انتخاب حفاظ شاخ گوزنی

 
انواع حفاظ های دیگری چون حفاظ لیلیوم به عنوان حفاظ روی دیوار است که البته قیمت بیشتری نسبت به سایر طرح های حفاظ دارد و علت ان استفاده از مواد اولیه بیشتر و کار بیشتر نسبت به مدل شاخ گوزنی بوده ، اما زیبایی خاصی داشته و نمای ساختمان شما را در عین امن بودن، لوکس و زیبا می کند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا