كاربرد محافظ آكاردئونی درب 09127800603

(اخبار)

حفاظ آكاردئونی درب با اشغال فضای كم، امنیت خانه شما را تامین كرده و درب آكاردئونی به صورت ریلی باز و بسته میگردند در هنگام باز و بسته كردن درب آكاردئونی، می توانید این كار را به راحتی با نیروی دست خود انجام دهید.

 
درب آکاردئونی چیست؟
 
درب آکاردئونی یک حفاظ کاربردی و به صرفه برای حفظ امنیت ساختمان‌های مسکونی و تجاری است. در آپارتمان های مسکونی، درب‌های آکاردئونی می‌توانند برای کمدها، اتاق‌های خشک‌شویی، سالن‌ها و ... مناسب هستند اما به‌طور عمده این درب‌ها، در قسمت جلویی درب ورودی ساختمان، برای افزایش امنیت مورداستفاده قرار می‌گیرند. 
 
 حفاظ درب خانه

درب آکاردئونی آپارتمان

 
درب آکاردئونی آپارتمان را بیشتر مردم استفاده می کنند چرا که باعث چندین برابر شدن امنیت خانه ها شده  و بعضی از افراد از درب ضد سرقت استفاده می کنند به جای درب آکاردئونی که این کار ممکن است پاسخگو باشد اما به اندازه استفاده از درب های آکاردئونی با کیفیت نمی تواند برابر سارقین دوام آورد . 
 
 
درب آکاردئونی ورودی

حفاظ محافظ درب آپارتمان

 
این گارد برای محافظ درب آپارتمان گزینه ای بسیار مناسب است که علاوه بر حفاظ و افزایش ایمنی خانه زیبایی و شکوه خاصی نیز دارد که نمای داخلی بخش مشاعات ساختمان و ورودی آپارتمان را به شدت زیبا خواهد کرد. 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا