كاربرد محافظ شاخ گوزنی دیوار 09127800603

(اخبار)

حفاظ های شاخ گوزنی بالای دیوار كه برای تامین امنیت تولید و به بازار تقاضا عرضه میگردند به لحاظ سایز و ارتفاع و تراكم متفاوت هستند.

 
 
کاربرد محافظ شاخ گوزنی چیست ؟
 
از مهمترین حفاظ ها محافظ های شاخ گوزنی دیوار بلند  بوده که منحصر به فرد و بسیار خاص میباشند و کاربرد های بسیاری در تامین ایمنی را دارا هستند این گونه از حفاظ ها بر روی دیوار نصب میشود و کار حفاظت از منزل و ... را برعهده دارد .
 
حفاظ شاخ گوزن دیواری

امنیت محافظ شاخ گوزنی 

 
امنیت و ایمنی بسیار بالایی که با استفاده ازنصب محافظ شاخ گورنی  ایجاد خواهد شد در مقایسه با هزینه ای که از شما درخواست می شود بسیارارزشمند است معمولا اندازه نرده هایی که به عنوان حفاظ ساخته و تولید می شود پروسه های زیاد و طولانی را طی می کنند به دلیل اینکه هزینه های پیشنهادی برای آنها بیشتر باشد .
 

تولید محافظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد های  فولادی تولید و ابعادی که در تولید قطعات شاخ گوزنی استفاده می گردد در سایز های استاندارد از 3 سانت تا 1/20 برش داده شده  و برای اینکه محافظ شاخ گوزنی امنیت بیشتری و‌موانع بهتری ایجاد کند نوک انها را تیز میکنند که مانند سوزن و تیغ میگردند و اجازه عبور به افراد و حیوانات را نمیدهند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا