انواع طرح حفاظ شاخ گوزنی دیواری

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی دور محوطه دیوار به عنوان یك نرده حفاظی برای حیاط و محوطه است این گارد برای تمام دیوارها با عرضهای متنوع مناسب است و می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت درحیاط های كوچك آپارتمانی استفاده كرد.

 
نرده شاخ گوزنی اولین مدل حفاظ دیواری شاخ گوزنی جدید محسوب می شود که به دلیل ظاهر متفاوت افراد بی شماری را به خود جذب کرد و یکی از حفاظ هایی میباشند که بیشترین تنوع رنگ را دارد و همین امر هماهنگی آن را امکان پذیر کرده است. با نمای ساختمان و نمای ساختمان ها را زیباتر کرد.
 
عکس گارد محافظ شاخ گوزنی
 
 
برای سفارش شماره 09127800603تماس برقرار نمایید.
 

محافظ دیواری شاخ گوزنی

 
 
حفاظ دیواری شاخ گوزنی یکی از محصولات حفاظتی است که می توان از آن برای اطمینان از ایمنی استفاده نمود چرا که ضریب ایمنی بسیار بالایی داشته و حصار شاخ گوزنی با تراکم و ارتفاع زیاد ساخته شده است.
 
 

هزینه حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

 
 
 
محافظ شاخ گوزنی  دارای شاخه های خاردار مانند خار یا شاخ گوزن هستند. این حفاظ ها یکی از جدیدترین مدل های حفاظ هستند و البته بهترین نوع حفاظ ها برای دیوار کشی هستند. در برخی موارد بسته به محل مورد نظر می توان از آن برای محافظت از پنجره ها نیز استفاده کرد. 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا