ارتفاع محافظ شاخ گوزنی روی دیوار

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع و تراكم كم یا زیاد میتواند خیال ساكنین و مالكین را در بابت سرقت راحت كند كه هیچ دزدی حتی به فكر عبور از دیوار های آن محل را به سر خود نخواهد زد.

 
ارتفاع محافظ شاخ گوزنی 
 
 
ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی نیز تأثیر مستقیمی بر ایمنی دارد و از 50 سانتی متر تا 150 سانتی متر متغیر است، اما برای انتخاب بهترین نوع که استاندارد نیز هست، ارتفاع 50 تا 70 را برای مشتریان توصیه نمی کنیم. چون تراکم کمتر و همچنین عرض موثر است بنابراین با افزایش ارتفاع شاهد افزایش قیمت محافظ شاخ گوزنی هستیم.
 
محافظ شاخ گوزنی
 
برای سفارش شماره 09127800603تماس برقرار نمایید.
 

ساختار حفظ شاخ گوزنی چگونه است؟ 

 
حفاظ شاخ گوزنی  برگرفته از مفهوم اولیه یک پوشش قوی و زیبا برای شاخ است. یکی از عوامل مهم در یک وسیله دفاعی وجود یک نوک تیز در آن است. و با الهام از شکل کلی شاخ گوزن میباشد .
 
 

محافظ شاخ گوزنی

 
حفاظ‌های گوزنی به دلیل شاخ‌های تیزشان برای عبور از این نوع گارد ها مشکل است اما هنگام انتخاب حفاظ شاخ گوزنی باید مراقب باشید که حفاظی با عرض، ارتفاع و ضخامت مناسب انتخاب کنید تا سارقان نتوانند به راحتی از آن عبور کنند. 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا