مزیت جك برقی درب

(اخبار)

كاربرد تمام جك های درب پاركینگ آسان كردن زندگی روزمره لست اما اتواع های آن می‌تواند بر اساس تحمل وزن و كیفیت ساختار، متفاوت یلشند این جك ها، دارای سیستم تشخیص مانع و… نیز میباشند .

 
 جک کنترل از راه دور چیست؟
 
جک درب بازکن پارکینگی (ریموت درب) سال هاست که تولید می شود اما در سال های اخیر بازار بهبود یافته است. خانه، مجتمع اداری و غیره هر کس می خواهد درها را در مکان های مختلف اتوماتیک کند. درب های کنترل از راه دور بهترین گزینه هستند.
 
جک درب اتوماتیک
 
 
 
 
 
برای سفارش با شماره 09126788378 تماس برقرار نمایید.
 

جک برقی درب پارکینگ 

 
قفل درب از راه دور وسیله ای محکم و مکانیکی است و بر روی درب های لولایی پارکینگ ها و کارگاه ها نصب می شود و به افراد این امکان را می دهد تا با استفاده از جک ریموت کنترل درب را به راحتی باز و بسته کنند. 
 

جک پارکینگی و میزان تردد

 
یکی دیگر از عوامل موثر در انتخاب جک پارکینگ حجم ترافیک و حداکثر باز و بسته شدن درها در طول روز و شب است.معمولاً حداکثر باز و بسته شدن درها را در ساعت شبان روز یا عددی به نام چرخه وظیفه که پس از آن می توانید به حداکثر تعداد باز و بسته شدن درها در ساعت دست پیدا کنید. 
 
 
حداکثر تعداد تردد مورد نیاز در ساعت [عدد] × ۱٫۶۷ = حداقل چرخه کاری جک duty-cycle [%]

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا