خرید جك درب پاركینگ

(اخبار)

اكثر درهای پاركینگی عمومی ، خصوصی و خانگی دارای سیستم های اتوماتیك بوده و در عصر جدید جك پاركینگی كه عبور افراد از درها را آسان می كند ، به جك برقی مدرن نیز معروف میباشند.

 
پارامترهای انتخاب جک درب پارکینگ:
انتخاب جک درب بر اساس وزن درب:
یکی از عواملی که در خرید و انتخاب جک درب پارکینگ موثر است وزن درب است. اهرمی با گشتاور کافی برای جابجایی وزن مورد نظر درب باید انتخاب شود. برای یافتن حداقل گشتاور مورد نیاز از فرمول زیر استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر وزن لولاهای درب ناهموار باشد، وزن لولا باید در معادله لحاظ شود.
 
 
عکس جک درب پارکینگ
 
 
وزن هر لنگه درب [کیلوگرم] × ۱۰ = حداقل گشتاور هر بازوی جک پارکینگی [نیوتن/متر]
 
 
برای سفارش با شماره 09126788378 تماس برقرار نمایید.
 

سیستم جک درب پارکینگ 

 
درب های پارکینگی عمومی، شخصی و منازل دارای سیستم جک اتوماتیک می باشند. یکی از انواع درب های اتوماتیک جک درب پارکینگ می باشد. به طور کلی جک پارکینگی وسیله ای است که با فشار دادن دکمه ای روی ریموت درب ورودی حیاط یا درب گاراژ خانه یا درب ورودی محل کار را به صورت خودکار باز و بسته می کند و راحتی و امنیت را به ارمغان می آورد.
 
 
 

کاربرد جک درب پارکینگ

 
جک پارکینگ برقی مانند هر نوع سیستم دیگری دارای اجزای مختلفی مانند ریموت کنترل، قطعات فلزی، چشمی، دو بازوی نصب شده روی در، مرکز کنترل و چراغ های هشدار می باشد. وظیفه جک درب برقی باز کردن خودکار درب است.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا