كاربرد كركره برقی اتوماتیك

(اخبار)

كركره های برقی از جمله كركره های ریموت دار میباشند و توسط كاربران بالا و پایین میگردند و سهولت در زندگی امروزی را به همراه دارد از جمله كاربرد های مهم كركره برقی جلوگیری از سرقت میباشد كه میتواند ایمنی بسیار بالایی را ایجاد كند .

 
 
درب اتوماتیک کرکره ای
 
درب اتومات درب هایی برقی هستند که به صورت اتومات بازو بست شده به طوری که تمام قطعات به کار رفته در این مدل درب اتومات به صورت اتومات و برقی کار میکنند به علت بازو بسته شدن اتومات درب کرکره برقی و رفت و آمد های زیاد روند کار را راحت نموده و همین امر باعث شده تا این درب مورد استقبال عموم قرار بگیرد .
 
کرکره اتومات برقی
 
 
 برای سفارش با شماره 09126788378 تماس برقرار نمایید.
 

انواع تیغه کرکره برقی

 
تیغه کرکره برقی یکی از مهمترین قسمتهای یک کرکره محسوب مشیشوند و علاوه بر  افزایش ایمنی ساختمان در زیبایی آن هم تاثیر مستقیمی دارند این تیغه ها در انواع بسیاری در بازار وجود دارند و شکلهای متنوعی از جمله، فومدار، شفاف، رول گیتر، قوس­دار دارد .
 
 

کرکره برقی فولادی درب 

 
کرکره برقی فولادی از فولاد گالوانیزه ساخته شده و  به علت داشتن یک تخته فولادی گالوانیزه با پوست دوتایی با تزریق عایق دارای مقاومت ، استحکام و امنیت بالایی میشوند .کرکره برقی فولادی از تیغه و ریل های فولادی درست شده اند .مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا