كركره برقی چیست ؟

(اخبار)

كركره برقی نوعی كركره برقی است كه منبع تغذیه آن موتور بوده و با كمك قدرت برق كار می كند كه در محور عمودی بالا و پایین حركت می كند. كنترل كركره های برقی بوسیله یك سوئیچ كه روی دیوار نصب میشود .

 
کرکره برقی چیست؟
کرکره برقی و با استفاده از موتور در جهت محور عمودی  Y بالا و پایین می رود. موتورهای کرکره برقی را می توان به منبع برق سیمی یا خورشیدی برای بهره وری انرژی متصل کرد. در واقع کرکره برقی نسخه مدرن کرکره دستی است. 
 
برترین کرکره برقی
 

قیمت درب کرکره ای برقی 

 
 
اگر می خواهید قیمت کرکره برقی را بدانید، نمی توان قیمت دقیق کرکره برقی را اعلام کرد، زیرا اندازه، شکل، رنگ، جنس و نوع کرکره برقی می تواند در قیمت آن تاثیرگذار باشد. به طور کلی عوامل زیادی در قیمت کرکره برقی تاثیر دارند که یکی از آن ها نوع تیغه و موتور آن است.
 
 

کرکره آلومینیومی

 
کرکره های برقی با تیغه های آلومینیومی از آلومینیوم بیلت ساخته شده اند. این ورق ها خاصیت ضد خش و سبکی دارند و برای مکان های پر رفت و آمد مانند انبارها، مغازه ها و ساختمان های صنعتی مناسب هستند. با توجه به ویژگی های این تیغه، پرفروش ترین و رایج ترین نوع تیغه مورد استفاده در ساخت این نوع کرکره می باشد.
 
 
  • کرکره پلی کربنات IR
ورق های پلی کربنات که ورق های شفاف نیز نامیده می شوند، مقاومت بالایی دارند، بنابراین در مناطق امن استفاده می شوند. ورق های پلی کربنات علاوه بر مقاومت دارای خواص دیگری مانند ضد زنگ، ضد خش و ضد حریق بوده و رنگ های متفاوتی نیز دارند. 
 
 
  • تیغه فوم دار
سطوح گالوانیزه فوم دار رنگ و ساختار خاصی دارند به همین دلیل در ساختمان های مسکونی و پارکینگ ها کاربرد دارند. بر خلاف تیغه های آلومینیومی، این تیغه ها غیرقابل خراش هستند و در صورت خراشیدگی تیغه های سکوریت شده، خطر زنگ زدگی زیاد است، اما تیغه های گالوانیزه از تیغه های آلومینیومی استحکام و دوام بیشتری دارند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا