استانداردترین محافظ شاخ گوزنی روی دیوار

(اخبار)

برای بالا بردن امنیت خانه های ویلایی و مسكونی و تجاری از حفاظ روی دیوار استفاده می شود به كار گیری از حفاظ های آهنی قدیمی و یا سیم خاردار برای دیوار ویلا به هیچ وجه مناسب نیست.

 
برای خرید استاندارد‌ترین حفاظ شاخ گوزنی لازم است به ویژگی ها و مشخصه‌های بسیاری توجه کنید و از هیچ نکته‌ای غافل نگردید به همین علت ممکن است خیلی‌ها از خریداران به نکات ریز در خرید حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها دقت نکنند 
 
محافظ شاخ گوزنی دیواری

برای سفارش با شماره 09127800603تماس برقرار نمایید.

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی 

 
 ارتفاع مهم ترین عامل در تعیین قیمت نرده های شاخ گوزنی بالای دیوار و مهمترین عامل در خرید محافظ  است. وهر چقدر ارتفاع حفاظ بیشتر باشد، هم قیمت و هم امنیت و ایمنی  نرده ساخته شده بالاتر خواهد بود.
 
 
 

انواع طرح های نرده شاخ گوزنی

 
نرده شاخ گوزنی از انواع طرح نرده بالای دیواریست  و آن را می‌توان با انواع تراکم، ارتفاع و رنگ‌های متنوعی سفارش داد. طرح هایی از حفاظ ‌هایی که به نرده شاخ گوزنی بسیار شبیه هستند، می‌توان به حفاظ بوته‌ای، حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه‌ای و حفاظ سرنیزه‌ای مدرن اشاره نمود. 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا