ارتفاع مناسب محافظ شاخ گوزنی

(اخبار)

محافظ های شاخ گوزنی روی دیوار یك روش امنیتی برای تامین امنیت محسوب میشوند حفاظ های شاخ گوزنی داری ارتفاع و تراكم میباشند كه این دو مورد میتواند جز موارد تعین كننده قیمت محافظ به حساب می آیند.

 
نرده حفاظ شاخ گوزنی ساختمان
 
ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی  از 50 تا 150 سانتی متر می باشد که برای جوشکاری و تثبیت حفاظ شاخ گوزنی، شاخه های محافظ شاخ گوزنی و الکترودهای مخصوص این نوع حفاظ ها با جوش دو طرفه استفاده می شود. لبه برش فلش محافظ از 2 تا 4 سانتی متر است. برای تولید استفاده از 10 آرماتور کششی ضروری است.
 
ارتفاع نرده محافظ شاخ گوزنی
 
 
برای سفارش با شماره 09127800603تماس برقرار نمایید.
 
 
 

حفاظ شاخ گوزنی دیوار:

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از محصولات محافظی است که از میلگرد برای محافظت از بالای دیوار و درب ساخته شده است. و به عنوان نرده حفاظ بالای دیوار تولید شده در ارتفاع های مختلف استاندارد 70 سانتی متر، 80 سانتی متر، یک متر و یک متر است. و بیست و تولید شده است.
 
 

سفارش حفاظ شاخ گوزنی

 
 
 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از جذاب ترین و مطمئن ترین حفاظ های حصاری می باشد و برای سارقانی که قصد ورود به ساختمان شما را دارند، شاخ های این دسته مانند خار و مانعی برای آنها غیرقابل نفوذ است. سانتی متر بیرون آمد و آن را غیرممکن کرد.قیمت حفاظ شاخ گوزنی یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین نرده حفاظ دیوار می باشد.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا