پایداری محافظ سر نیزه ای

(اخبار)

حفاظ های سر نیزه ای برای تأمین امنیت و بالا بردن ضریب ایمنی ساختمان و ویلا و ...استفاده میگردد و از موارد با كاربرد بالا در دنیا میباشد كه كمك‌حال بسیار بالایی برای آرامش خیال مصرف كنددگان میباشند .

 
 
 
حفاظ دیواری سرنیزه ای بسیار با کیفیت است. زیرا این محصول با استفاده از مقاوم ترین نوع فلز ساخته شده است. این مدل محافظ به دلیل دوام بالای خود به همه اجازه می دهد تا در هر شرایط آب و هوایی پایداری کافی را داشته و بر اساس نیاز خود از آن استفاده کنند.
 
حفاظ سر نیزه ای دیوار
 
 
 
برای سفارش با شماره 09127800603تماس برقرار نمایید.
 

کاربرد محافظ دیواری سر نیزه ای 

 
محافظ سرنیزه یکی از رایج ترین انواع محافظ سرنیزه ای است، قیمت محافظ سرنیزه اغلب از محافظ های مدرن بیشتر است. شاید تصور کنید که قیمت نرده سرنیزه در رقابت با سایر حفاظ ها بیشتر شده است، اما واقعیت این است که این نوع نرده مزایای بسیار دیگری نیز دارد.
 

حفاظت حفاظ سر نیزه ای 

 
برای محافظت از سر نیزه فقط از یک شاخه به شکل نیزه استفاده می شود اما در شکل جدید و مدرن هر شاخه از نیزه های زیادی در جهات مختلف تشکیل شده است. البته گاهی بنا به درخواست مشتری از چندین خط نیزه برای پوشش موثر دیوار عریض استفاده می شود.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا