تعریف حفاظ لیلیوم

(اخبار)

حفاظ لیلیومی یكی از انواع حفاظ نرده دیواری بوده كه امنیت بسیار بالایی را پس از نصب روی دیوار ایجاد میكند حفاظ های لیلیوم از مدرن ترین محافظ های بالای دیوار محسوب میشوند

 
 
محافظ لیلیوم چیست؟
 
حفاظ لیلیوم یکی از بهترین و احتمالا بهترین نوع حفاظ برای ایجاد امنیت حیاط خلوت است. این حفاظ آهنی دیواری یا حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ لیلیوم شباهت زیادی به نیزار دارد و با نصب بر روی دیوار حیاط تصویر زیبایی ایجاد می کند. این نوع حفاظ حتی به گفته معماران پرکاربردترین نوع حفاظ در صنعت ساختمان است. دلیل آن امنیت بالا، کیفیت بالا و قیمت مناسب آن است.
 
محافظ لیلیوم دیوار بلند
 
برای سفارش با شماره 09127800603تماس برقرار نمایید.
 
 

مزیت نرده لیلیوم 

 
نرده حفاظ لیلیومی مزایای بسیاری دارد. این نوع نرده ها می توان گفت برای حفظ حریم خصوصی و همچنین امنیت ساخته شده اند. این نوع نرده ها مستحکم اما نسبتاً سبک هستند و استفاده از آنها را آسان می کند. ارتفاع این محصول بالای 80 سانتی متر می باشد. اما به دلیل کیفیت و مسائل مهم شرکت ما به کیفیت محصولات خود اعتقاد دارد و این نوع حفاظ را کمتر از 80 سانتی متر کوتاه نمی کند.
 

تولید نرده محافظ لیلیوم 

 
در ساخت و ساخت نرده لیلیومی از میلگرد نورد 10 میلی متری استفاده شده است که اندازه ایده آل برای این نوع حفاظ می باشد. در ابتدا ممکن است به نظر برسد که این اندازه ضعیف است و می توان آن را خم یا برش داد، اما این خیلی درست نیست، زیرا شاخه های پیچ خورده با تعداد زیادی جوش داده می شوند. به دلیل عرض حدود 50 سانتی متری حفاظ، عملاً نمی توان روی دیوار ایستاد و نرده را برید یا خم کرد.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا