كاركرد كركره برقی

(اخبار)

كركره برقی پاركینگی بسیار مرسوم هستند و برای درب پاركینگ ها از این نوع كركره استفاده می شوند.كركره های برقی مخصوص درب پاركینگ بوده و برای آنكه بیش از حد آسیب نبیند و در مقابل ضربات آسیب پذیر نباشد از فولاد و آلومینیوم تولید میشود.

 
 
کرکره چگونه کار می کند؟
 
کرکره های برقی با چرخاندن یا چرخاندن لت های مسدود کننده به بالا و پایین کار می کنند. وقتی دریچه تا می شود، تیغه ها در جعبه کوچکی بالای در ذخیره می شوند. وقتی درب کرکره پایین می آید، محکم و مطمئن روی کف پارکینگ می ایستند. به این ترتیب، کرکره برقی به عنوان یک بازدارنده عالی عمل می کند و محافظت بیشتری در برابر مزاحمان احتمالی ارائه می دهد.
 
 
عکس کرکره برقی
 
 
 
برای سفارش با شماره 09126788378 تماس برقرار نمایید.
 

ریل کرکره برقی چیست ؟

 
تمام کرکره های برقی دارای قسمتی هستند که تیغه ها در آن قرار می گیرند. به این بخش راه آهن می گویند. از لاستیک در ریل برای جلوگیری از سایش بین ریل و تیغه های کرکره برقی استفاده می شود.
 

موتور توبلار کرکره برقی

 
موتور پنجره برقی توبلار برای فضاهایی با طول و عرض کمتر و استفاده از پنجره های برقی کوچک مناسب است. موتورهای لوله ای همچنین بهترین پاک کننده های الکتریکی برای مکان های کم تردد مانند درب مغازه ها و خانه ها هستند که چندین بار در روز باز و بسته می شوند. موتورهای توبلار بسته به نوع کاربری در مدل های سبک و سنگین یا صنعتی تولید می شوند. 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا