كركره های ریموت كنترلی درب

(اخبار)

كركره های یموت كنترلی در ورودی درب پاركینگ و مغازه و ... نصب شده و قابل استفاده هستند انواع كركره های برقی با توجه به نوع تیغه و شفت و ... قیمت های متفاوتی دارند .

 
کرکره برقی چیست؟
کرکره های ریموت کنترلی از نوارهای فلزی سنگین ساخته می شوند. تعداد لازم از این نوارها را در کنار هم قرار دهید تا یک درب برقی تشکیل شود. تیغه ها با فنرهای مارپیچ متصل و ثابت می شوند. از مزایای این درب های برقی می توان علاوه بر افزایش ایمنی و ظاهر فروشگاه، محافظت در برابر باد و باران را نام برد.
 
کرکره کنترلی درب پارکینگ
 
برای سفارش با شماره 09126788378 تماس برقرار نمایید.
 
 

کرکره برقی مدرن 

 
کرکره های برقی لوکس یا مدرن ظاهری شیک و زیبا دارند و از ویژگی های مهم این کرکره ها می توان به طراحی زیبا، استفاده از پارچه های مرغوب در ساخت آنها، وجود غضروف بین لت ها برای عملکرد بهتر کرکره ها اشاره کرد.
 

استفاده از انواع کرکره برقی 

 
کرکره های برقی درب های اتوماتیک مدرن و مقرون به صرفه ای هستند که می توان آنها را در محیط های مختلف مانند درب های ورودی پارکینگ، پنجره ها و حتی درب های انبار نصب کرد که به لطف این نوع تکنولوژی منحصر به فرد، کرکره برقی می تواند سهولت استفاده را فراهم کند. 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا