كاربرد كركره اتومات برقی

(اخبار)

امنیت بسیار بالای كركره برقی باعث شده تا خرید كركره برقی رواج زیادی پیدا كند می‌توان تا حد زیادی از ضد سرقت بودن درب اطمینان حاصل نمود .

 
کرکره برقی چیست؟
 
کرکره برقی نمونه ای از درب اتوماتیک است که در بسیاری از فروشگاه ها و پارکینگ ها قابل مشاهده و نصب است. کرکره های هوشمند، کرکره های رول آپ و درب کرکره ای نیز به عنوان کرکره برقی شناخته می شوند. این نوع کرکره ها با موتور و برق استفاده می شوند و جایگزین مناسبی برای کرکره دستی می باشند.
 
امنیت کرکره برقی

انواع کرکره برقی و کاربرد آنها

 
امروزه درب های کرکره ای برقی اتوماتیک به دلیل ویژگی های خوبی که دارند جایگاه ویژه ای در صنعت به خود اختصاص داده اند. اکثر سازندگان ساختمان و مراکز تجاری سعی می کنند تا حد امکان از کرکره برقی در مقایسه با درب های جکی و سایر درب های اتوماتیک مانند درب آکاردئونی یا نیم درب استفاده کنند.
 

کاربرد کرکره برقی 

 
کرکره برقی نوعی درب است که می تواند برای مصارف مسکونی یا تجاری استفاده شود. اکثر درب‌های کرکره برقی صنعتی یا درب‌های غلتکی گاراژ برای مونتاژ سریع و آسان و نیازهای کم استفاده طراحی شده‌اند. بسیار مستحکم و بادوام هستند و برخلاف درهای تاشو که در گاراژهای مسکونی و واحدهای تجاری استفاده می شود، می توانند در برابر استفاده مداوم مقاومت کنند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا