كركره اتومات برقی

(اخبار)

مردم برای حفاظت و راحتی بیشتر محیط زندگی و محل كار خود، از كركره استفاده می كردند؛ اما با پیشرفت تكنولوژی باعث طراحی و ساخت دسته جدیدی از كركره ها به نام درب برقی كركره ای یا كركره اتوماتیك گردید.

 
تاریخچه درهای کرکره اتومات بسته در ایران نزدیک به یک قرن است. در ابتدا، کار بر روی تعویض خودکار کرکره های معمولی آغاز شد. بدون تغییر شکل و ساختار آن. اما پس از مدتی استفاده از این روش در درب ساختمان رواج پیدا کرد و این آغازی برای ورود نوع جدیدی از عایق ها به بازار است.
 
کاربرد کرکره اتومات برقی

نصب کرکره اتوماتیک

 
قبل از نصب درب کرکره ای لازم است که سمت چپ و راست دهانه ای که کرکره برقی در آن قرار دارد آب بندی شود. این قوطی‌های 40×40 میلی‌متری باید مستقیماً به موازات یکدیگر نصب شوند تا ریل کرکره‌ای غلتکی را در خود جای دهند. نصب کرکره اتوماتیک باید طبق استانداردهای لازم انجام شود، در غیر این صورت ممکن است لت ها به یک طرف کشیده شوند یا در هنگام حرکت پرده در ریل صدای بلندی به گوش برسد و یا در نصب فشاری اشتباهی رخ دهد. 
 
 

آیا کرکره برقی امنیت خوبی برای محافظت از پنجره است؟

با نصب کرکره برقی شیشه می توانید از ترس شکستن شیشه توسط سارقان جلوگیری کنید. شیشه سکوریت درب از محافظت بالایی برخوردار است ضمن اینکه طرز فکر امنیتی صاحبان خانه با نصب کرکره برقی پنجره کاملا محقق می شود. کرکره برقی از اتلاف انرژی و ورود گرد و غبار جلوگیری می کند و زیبایی و ایمنی ساختمان را افزایش می دهد.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا