كاربرد انواع جك درب پاركینگ

(اخبار)

استفاده از جك درب پاركینگ به راحتی و تنها با فشردن تنها یك دكمه بر روی ریموت، درب پاركینگ را باز كنید یا ببندید.به كارگیری درب های اتوماتیك بسیار رواج یافته است ومهم ترین نوع این درب ها، جك برقی آن است.

 
تفاوت جک درب پارکینگ
 
تفاوت اصلی بین جک های برقی در عملکرد آنها است. دلیل آن این است که جک درب گاراژ برقی تنها به یک صورت کار نمی کند و درب گاراژ را می توان به روش های مختلف باز و بسته کرد. در واقع تمامی علاقمندان می بایست با در نظر گرفتن توان مالی و نوع درب پارکینگ یکی از انواع جک پارکینگی را انتخاب و خریداری نمایند.
 
بهترین نوع جک درب پارینگ
 
برای سفارش با شماره 09126788378 تماس برقرار نمایید.
 
 

مدرن ترین نوع جک درب پارکینگی 

 
یکی از رایج ترین طرح های مورد استفاده در اکثر درب های پارکینگ، انواع جک های بازویی و برقی است اکثر مشکلات در مدل های دیگر به صورت مشابه دیده می شوند، بنابراین راه حل رفع و رفع آنها احتمالا تا حدودی متفاوت است.
 

جک پارکینگی 

 
مدل های جک پارکینگی با توجه به نیاز انواع ورودی ها با سازه های آهنی در اشکال و عرض های مختلف تولید و طراحی می شوند. یا چرخ دنده است.مکانیزم کارکرد و نحوه کار هر کدام نیز متفاوت است و از نوع الکتروموتور و یا روغن و یا چرخ دنده ای می باشد.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا