درب شیشه ای اتومات چه كاریردی دارد؟

(اخبار)

درب شیشه اتومات بهترین انتخاب برای مكان هایی است كه امنیت و دید عالی در اولویت هستند، مانند بیمارستان ها، بانك ها، دانشگاه ها، هتل ها، پاساژها، ساختمان های دولتی، موسسات آموزشی، امكانات تفریحی و پزشكی.

 
 
درب شیشه ای اتوماتیک
 
برای ورود و خروج از فروشگاه از شیشه اتوماتیک استفاده می شود. درب های شیشه ای اتوماتیک یکی از متنوع ترین و گسترده ترین درب های اتوماتیک شیشه ای هستند که با سنسورهای حرکتی و حرکت خطی و زاویه ای در کوچکترین فضا به عنوان یک گزینه استاندارد و پرکاربرد باز می شوند که در گذشته و حال به عنوان درب اتومات شیشه ای فروشگاه ‌ها، منازل و ادارات استفاده می‌ شده محسوب می‌شوند.
 
عکس درب شیشه ای اتومات

مزیت درب شیشه ای اتومات 

 
استفاده از در شیشه ای اتوماتیک  نوع درب به طور قابل توجهی (تا 70%) از اتلاف انرژی سرمایشی و گرمایشی ورودی جلوگیری می کند. مصرف کم، مصرف کم، سازگاری با هر نوع دکوراسیون، صدای کم، کنترل تردد و رفت و آمد افراد نیز از دیگر مزایای استفاده از این درب ها است.
 

حفاظت درب اتوماتیک شیشه ای

 
محافظ درب شیشه ای اتوماتیک این مزیت را دارند که برای باز یا بسته شدن نیازی به مداخله دستی ندارند. اگرچه این درب ها در مکان های پرتردد مانند هتل ها، مراکز خرید و بیمارستان ها کاربرد زیادی دارند. اما شما همچنین می توانید آن را در خانه خود نگه دارید. سنسورها می توانند تشخیص دهند که شخصی به درب نزدیک می شود و به طور خودکار در را باز می کند.
 

شما هم نظر دهید

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا