كاربرد نرده شاخ گوزنی دیواری

(اخبار)

نرده آهنی شاخ گوزنی ( حفاظ ) روی دیوار یكی از محصولات محافظتی بسیار كاربردی محسوب می گردد كه با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان سبب تضمین امنیت گردد.

 
نرده شاخ گوزنی دیواری چیست؟
 
نرده شاخ گوزنی دیواری نوعی نرده با ویژگی های خاص برای جلوگیری از ورود سارقان به باغ، ویلا یا ساختمان های دیگر است که این روزها به دلیل امکاناتی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. امروزه طراحان زیادی را می توان یافت که در جهت تولید و ارائه این نوع حفاظ تلاش می کنند و هر کدام از آنها سبک خاصی از محصولات خود را دارند.
 
نرده آهنی شاخ گوزنی
 

قیمت محافظ شاخ گوزنی 

 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراکم و ارتفاع آن متفاوت است و همچنین کیفیت آهن استفاده شده در ساخت آن یکی از فاکتورهای مهم قیمت است. ما برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد پارچه ای مرغوب استفاده می کنیم و همچنین حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع و تراکم مختلف برای شما ساخته و در محل نصب می کنیم.
 

قیمت هر متر محافظ شاخ گوزنی دیواری 

 
با توجه به کارایی و تقاضای بالا برای حفاظ شاخ گوزنی، سازندگان مختلفی این حفاظ ها را طراحی و تولید کرده اند. این تولیدکنندگان حفاظ شاخ گوزنی را با استفاده از مواد اولیه مرغوب و مناسب تولید می کنند. حفاظ شاخ گوزنی همراه با سایر وسایل حفاظتی و انواع حفاظ دیواری شاخ گوزنی در بازار به فروش می رسد.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا