دوام محافظ شاخ گوزنی دیواری

(اخبار)

ایمن بودن محافظ شاخ گوزنی كه از میله های گرد فولادی تیز ساخته شده اند بسیار بالاست محافظ ها اناع طرح و رنگ های متنوع تولید میشوند از جمله در رنگ های سفید، مشكی و سوخته موجود هستند.

 
نرده های آهنی شاخ گوزنی بسیار بادوام هستند و وجود آنها ایمنی کامل ساختمان ها را تضمین می کند. اینگونه حفاظ ها به راحتی جمع آوری و نصب می شوند، ناگفته نماند هزینه نصب و اجرا سنگین نیست، به همین دلیل خریدار اغلب آنها را با ویژگی های خاص دیگری انتخاب می کند.
 
شاخ گوزنی دیوار

هزینه خرید محافظ شاخ گوزنی چقدر است؟

 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی بسته به عواملی مانند ارتفاع، عرض، تراکم، نوع اتصال، رنگ مورد استفاده و محل نصب متفاوت است، برای کسب اطلاعات و دریافت قیمت می توانید با 09127800603 تماس بگیرید. اگر محافظ مناسبی را برای مکانی که می خواهیم یا محل زندگی خود انتخاب کنیم، می توانیم تا حد زیادی از ایمنی این مکان اطمینان حاصل کنیم. بسیاری از افراد از راه های ساده و قدیمی برای ایجاد امنیت استفاده می کنند.
 

حسن خرید محافظ شاخ گوزنی 

 
دزدگیر شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها قیمت پایین تری دارد اما به دلیل قطعات ریز و بسیار تیز داخل آن همچنان بسیار ایمن است. این نوع دزدگیر شاخ گوزنی انتخابی ایده آل در ویلایی با مساحت بزرگ و یا در ساختمانی است که برای حفاظت نیاز به پرداخت کمی بیشتر دارد.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا