عوامل تاثیر گذار بر عمر محافظ شاخ گوزنی دیوار

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ فلزی دیواری و رنگ استاتیكی و روغنی پركاربرد در كارخانه حفاظ شاخ گوزنی می باشد كه به دلیل غلظت بالای نوع حفاظ در شاخ گوزنی به آن حفاظ شاخ گوزنی می گویند.

 
عوامل متعددی وجود دارد که می تواند به طور مستقیم بر طول عمرحصار شاخ گوزنی حیاط تأثیر بگذارد. باید توجه داشته باشیم که سازه اصلی این دیوارها که محافظ به حساب می آیند در پشت ساخته می شوند و افزایش و کاهش کیفیت پشتی می تواند کیفیت این دیوارها را تحت تاثیر قرار دهد. وزن تکراری نیز به عنوان دومین عامل در این مشکل شناخته می شود که نباید آن را نادیده گرفت زیرا هزینه دیوار با تغییر وزن متفاوت است.
 
حفاظ شاخ گوزنی

تولید محافظ شاخ گوزنی

 
در ساخت و تولید محافظ شاخ گوزنی نیاز به خلاقیت است تا بتوان با استفاده از اصول خاصی قطعات را به هم متصل کرد تا شبیه شاخ گوزن شود، ناگفته نماند که در برخی موارد اندازه شاخ ها یکسان نیست. و در این مورد آنها جوش داده می شوند. شاخ های تیز طوری طرحی شده اند که می تواند به عنوان دفاع استفاده شود.
 

مزایای حصارشاخ گوزنی چیست؟

 
  • مراقبت آسان و تخصصی از محافظ شاخ گوزنی
  • حفاظت با امنیت بالا از شاخ گوزنی
  • هدف و کاربرد حصار شاخ گوزنی 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا