مزیت حفاظ آكاردئونی در چیست؟

(اخبار)

حفاظ های آكاردئونی با تسمه های آهنی مستحكم و بادوام ساخته می شوند كه برای برش یا شكستن آن به انرژی و ابزار خاصی نیاز است و زمان زیادی را صرف می كند.

 
محافظ ضد سرقت آپارتمان با تیغه های قوی افقی و عمودی و لایه های مخفی در ساختار خود مانع از عبور سارقان فرصت طلب می شود.این درب لوزی یا مشبک استیل یک مانع امنیتی محکم برای ساختمان شماست، البته این را نیز باید در نظر داشت هر چه تراکم بیشتر باشد. از حصار آن، امنیت بیشتر است.
 
حفاظ آکاردئونی آپارتمان
 

قابلیت تعویض آسان نرده کشویی

 
به دلیل طراحی خوب و استفاده آسان از درب محافظ آکاردئونی ، امکان تعویض یا تعمیر دیوار کشویی وجود دارد. اما درهای آکاردئونی به دلیل نحوه و محل استفاده در صورت انتخاب صحیح و با توجه به فاکتورهای ذکر شده و نیازی به تعمیر سریع ندارند.
 

حفاظ کشویی آکاردئونی 

 
حفاظ ریلی یا درب کشویی آکاردئونی امنیت منزل شما را افزایش میدهد. از آنجایی که حفاظ درب کشویی یا کشویی برای افزایش ضریب ایمنی خانه است، می توانید با خیال راحت از حفاظ آکاردئونی بهره مند شوید و خانه خود را سبز و ایمن کنید. سفری دلپذیر و آرام با نصب درب آکاردئونی امکان پذیر است زیرا محافظ آکاردئونی از ورود سارقان به خانه جلوگیری می کند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا