اجرت ساخت و نصب انواع نرده حفاظ در البرز - حفاظ شاخ گوزنی البرز حفاظ ساده سر نیزه ای

(اخبار)

رنگ آمیزی کوره ای در البرز

جهت افزایش طول عمر حفاظ شاخ گوزنی نیز با استفاده از رنگ های کوره ای، پودری ، الکترو استاتیگ ( با روکش پلی استر ) آنها را رنگ آمیزی می کنند ، این موضوع بر اساس موارد استفاده تعیین می شود. یک نصاب حرفه ای می تواند حفاظ مورد نظر شما را در کوتاهترین زمان ممکن نصب و اجرا کند.

( پوششی با روش الکترو استاتیک مقاوم در برابر گرما و رطوبت )
با توجه به نو پا بودن صنعت تولید این نوع حفاظ’ در گذشته نه چندان دور از ترکیب ضد زنگ و رنگ ساختمانی برای رنگ آمیزی نرده حفاظ ساختمان و قطعات فلزی رنگ های الکترو استاتیک پودری به روز ترین روش رنگ آمیزی فلز بود استفاده میشد .

در این نوع روش رنگ حفاظ های فلزی , رنگ آمیزی به روش الکترواستاتیک پودری و پخت رنگ پودری داخل کوره با دمای خاص میباشد که بهترین کیفیت و دوام ممکن را ارائه میکند.

 

حفاظ شاخ گوزنی البرز

 

این روزها با نسل جدید حفاظ های دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ سرنیزه ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای خار ، حفاظ نیزار و حفاظ نخل مرداب مواجه هستیم که از نظر ظاهری ،امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است و مورد تایید پلیس هم میباشد .

 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا