اجرت ساخت و نصب انواع نرده حفاظ در كرمانشاه - حفاظ شاخ گوزنی كرمانشاه حفاظ ساده سر نیزه ای

(اخبار)

نرده خاردار بالای دیوار در کرمانشاه

همان طور که به آن اشاره شد ، علیرغم این که ساختمان ها به صورت آپارتمان ساخته میشوند ،ولی در همین آپارتمان ها ، بخش های مشترک مانند پارکینگ ،انباری و …. وجود دارد که اموال آپارتمان نشین ها ، درون این مناطق قرار دارد، حفاظت از این اموال و دارائی ها بسیار سخت تر از خانه های ویلائی است .بنا بر این ،نصب انواع نرده خاردار بالای دیوار (حفاظ شاخ گوزنی) از اولویت های امنیت ساختمان به شمار میرود. نصب نرده خاردار بالای دیوار در برخی از استان ها و شهر ها در هنگام ساخت یکمی از الزامات ساختمان به شمار میرود،به صورتی که برای ساختمان هائی که از نرده حفاظ روی دیوار ندارند پایان کار صادر نمیشود . در ایران ، لهجه های مختلفی وجود دارد که سبب شده نام های مختلفی بر روی این نرده حفاظ فلزی بگذارند.حفاظ شاخ بزی ،حفاظ بوته خاری ،حفاظ خار پشتی و حفاظ بوته ای خاردار بالای دیوار از نام های این نوع حفاظ فلزی روی دیوار است.

 

حفاظ شاخ گوزنی کرمانشاه

 

این روزها با نسل جدید حفاظ های دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ سرنیزه ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای خار ، حفاظ نیزار و حفاظ نخل مرداب مواجه هستیم که از نظر ظاهری ،امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است و مورد تایید پلیس هم میباشد .

 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا